Haber Detayı
30 Ağustos 2020 - Pazar 08:20 Bu haber 1195 kez okundu
 
Avukat Musa Yurtseven'in 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı
Avukat Musa Yurtseven, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı yayımladı
RESMİ İLAN Haberi
Avukat Musa Yurtseven'in 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

“ TÜRK MİLLETİ’NİN  KARAKTERİ BAĞIMSIZLIK ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞTİR”

         Büyük Anadolu topraklarının Türk vatanı olduğunu bir kez daha tescillediğimiz , milletimizin ilelebet  bağımsız ve esaret altına  alınamayacağının ispatı   olan “Büyük Taarruz ve 30 Ağustos Zaferi’mizin ” 98. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

         Büyük milletimizin tüm unsurları ile Birinci Dünya Savaşı'nın sona ermesiyle birlikte varlık ve bağımsızlığını  sürdürme azmi,  kararlılığı ve mücadelesi sonucu adım adım kazanılan büyük başarı ve zaferlerin en son ve birleştirici halkası olan 30 Ağustos Zaferi  geleceğimizi aydınlatan bir yıldız olmuş,şanlı  tarihimizi taçlandırmıştır.


        Bu büyük zaferin en önemli yanı hiç şüphesiz ki, vatan ve bağımsızlık söz konusu olduğunda ; namusuna  uzanan ellerin şartlar ne olursa olsun millibirlik ve beraberlik içinde kırılacağının gösterilmesidir. Bu zafer sonrası ,tüm dünya Türk’ün yurduna göz dikilemeyeceğini kesin olarak idrak etmiştir.

Kılıçla ülke alanlar sabanla  mücadele edenlere karşıyenilmeye mahkumdurlar.

         Bağımsızlık  mücadelesinin nihai sonucu olan bu kutlu  zafer sonrası Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmış , bugünlere ulaşılmıştır.

         Bilinmelidirki, dün olduğu gibi bu gün de kimden gelirse gelsin Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğüne, birliğine ve beraberliğine  yönelik hain saldırılara karşı asla sessiz  kalmayacaktır. Büyük Türk Milleti, geçmişten aldığı ilhamla, şehitlerimizin bize bıraktığı kutlu  emanetin sorumluluğunun bilincinde , millibirlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir. 

         Kutlu zaferin 98. Yıldönümünde   vatanımızın ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne yönelik içeride ve dışarıda yaşanan saldırılar dün olduğu gibi bugün de süregelmektedir. Anlaşılan odur ki hala milletimizi tanıyamamışlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle  ;  30 Ağustos Zaferi’nin 98. yıldönümünü kutluyor; bağımsızlığımızı ve devlet olmamızı sağlayan başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını; Bağımsızlık mücadelemizin şanlı neferlerini,bugüne değin vatan toprakları ve  büyük Türk milleti için canlarını seve sevefeda eden tüm  şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmet, şükran ve minnetle yad ediyor  30 Ağustos Zafer Bayramını şahsım ve Yurtseven hukuk bürosu adına derin duygularımla  kutluyorum..

 

                                                            

Kaynak: Editör: Mustafa KELEŞ
Etiketler: Avukat, Musa, Yurtseven'in, 30, Ağustos, Zafer, Bayramı, kutlama, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı